Za darmo to bardzo dobra cena

Nasz system udostępniamy w dwóch wersjach: płatnej i darmowej. Dziś skupimy się tylko na wersji darmowej, jakie funkcjonalności dostajemy, jakie są plusy i minusy tego rozwiązania.

Wiele osób sądzi, że za darmo nie można dostać funkcjonalnego systemu, postaramy się zaraz udowodnić, że nawet nie płacąc można dostać całkiem przyzwoitą i funkcjonalną, choć prostą i pod wieloma względami ograniczoną aplikację.

Kalkulator diet

Moduł umożliwia wyliczenia kwoty diet, po wprowadzeniu terminów wyjazdu i powrotu oraz wybraniu kraju następuje zgodne z rozporządzeniem obliczenie należnej diety, dodatkowo kwotę można pomniejszyć poprzez wprowadzenie ilości zapewnionego przez pracodawcę wyżywienia. Delegacje zagraniczne liczone są inaczej niż delegacje krajowe, dodatkowo każdy kraj ma inną podstawową stawkę diety, w przypadku naszego kalkulatora nie trzeba o tym pamiętać aplikacja sam „wie” jak ma się zachować w każdym możliwym przypadku.

Ryczałt zakwaterowania

Jednym z możliwych rozliczeń z pracodawcą za nocleg jest ryczałt, który stosuje się w przypadku gdy delegowany nie posiada faktury na hotel, bo np. nocował u znajomych. Tak samo jak w przypadku diet w zależności od kraju stawki ryczałtu są różne. Po wybrani dat i kraju system sam wylicza należny delegowanemu ryczałt.

Kalkulator kilometrówki

W przypadku gdy pracownik podróżuje w ramach delegacji samochodem prywatnym należy mu się ryczałt potocznie zwany kilometrówką za każdy pokonany kilometr swoim autem. Ten moduł umożliwia wygenerowanie takiego dokumentu, należy w tym celu wprowadzić dane pojazdu oraz dane trasy, w przypadku trasy bardzo ciekawą funkcjonalnością jest możliwość automatycznego obliczania odległości na podstawie Google Maps.

Czy to koszt delegacji?

Moduł pozwala określić czy dany koszt można zaliczyć do kosztów delegacji, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań korzystając z formularza wyboru, aby uzyskać odpowiednią informację.

Generator poleceń delegacji

Jak sama nazwa wskazuje, moduł umożliwia nam wygenerowanie polecenia delegacji, które następnie można wysłać na swój adres e-mail lub wydrukować, na poleceniu w darmowej wersji znajdują tylko niezbędne do wypełniania informacje.

Generator rozliczenia delegacji

Po wygenerowaniu polecenia i odbyciu podróży, pracownik musi się rozliczyć i może to zrobić wykorzystują nasz system, wprowadza niezbędne dane, informacje o kosztach transportu, dietach, noclegach, zaliczkach i innych kosztach, a system sam oblicza należy zwrot oraz generuje dokument rozliczenia, który tak jak w przypadku polecenia można wysłać na adres e-mail lub wydrukować i przedstawić pracodawcy.

Nasz darmowy kalkulator to prosty system z bardzo ograniczoną ilością funkcjonalności, ale niezaprzeczalnymi plusami tego rozwiązania są wspomniana prostota obsługi, cena oraz nieorganiczna swoboda korzystania, nie ma żadnych limitów odnośnie miesięcznych czy rocznych użyć, a do obsługi wystarczy dowolne urządzanie z dostępem do Internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *